Людмила Денісова звернулася до Уповноваженого РФ з прав людини Тетяни Москалькової

20/04/2018 17:30

Черговим приводом для серйозного занепокоєння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини станом дотримання прав громадян на території анексованого Криму стало повідомлення Кримської правозахисної групи (КПГ). У ньому йдеться про те, що  у квітні поточного року у СІЗО м. Сімферополя, яке контролюється окупаційною владою РФ, померло неприродною смертю щонайменше четверо осіб, з них двоє – кримські татари.

За інформацією КПГ, 6 квітня виявлено повішеними Сервера Білялова, 69 років, та Олега Гончарова, 46 років. 12 квітня у штрафному ізоляторі - 23-річного Дмитра Шиповника.

13  квітня у камері № 8 з перерізаним горлом знайдено 39-річного Іслама Іскерова, який був доставлений в СІЗО Сімферополя із Джанкоя.

«У зв’язку з цим, звертаюся до Вас з проханням перевірити вищевикладену інформацію і у разі її підтвердження, провести розслідування стосовно  цих трагічних фактів та поінформувати мене про результати розгляду даного звернення», - наголошує у своєму листі Уповноважений Людмила Денісова.