Уповноваженого Людмилу Денісову не допускають до українського політв’язня Романа Сущенка

18/06/2018 15:34

Сьогодні зранку Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова намагалась відвідати українського політв’язня Романа Сущенка, який тримається у СІЗО «Лефортово» (Москва).

З 14 червня Уповноважений разом з Посольством України у РФ робили усе можливе для того, щоб суддя Московського міського суду Олег Музиченко надав дозвіл Людмилі Денісовій зустрітися з Романом Сущенком.

«Такий дозвіл ми отримали. Ми надіслали листа до СІЗО «Лефортово», що у нас є дозвіл і що вони повинні надати нам можливість зустрітися з Романом Сущенком. Сьогодні о 9 ранку ми приїхали до Лефортово, подали першими усі документи для розгляду адміністрації. До нас вийшов заступник керівника установи і повідомив, що всі надіслані нами документи передані до Федеральної служби виконання покарань РФ для прийняття рішення», - коментує Уповноважений.

За словами Людмили Денісової, згодом заступник керівника установи повідомив, що документи повернуто до Московського міського суду.

«На моє запитання: «Це відмова?» прозвучала відповідь: «Їдьте до суду, там все знають». Письмову відповідь теж не надали. З їх слів, все листування через Федеральну службу виконання покарань РФ», - розповідає Людмила Денісова.

Також вона повідомляє, що зустріч, яка була призначена на сьогодні  з Омбудсменом РФ Тетяною Москальковою, не скасовується.