«Реалізацію моєї ініціативи щодо виділення грошової допомоги у розмірі 100 тис. грн. родинам політв’язнів тримаю на контролі» - Уповноважений

01/08/2018 17:30

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та Міністр ТОТ Вадим Черниш обговорили питання виділення по 100 тис. грн. сім’ям політв’язнів, які перебувають у  тюрмах Росії та на окупованих територіях України.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України повідомив, що до Міністерства юстиції вже надані зміни до Порядку про використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та тимчасово окупованій території України, а також підтримки зазначених осіб та членів їх сімей. Також виданий наказ на створення Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги членам сімей політв’язнів.

«Я тримаю це питання на контролі й як тільки Комісія буде створена, ми обов’язково надамо роз’яснення родичам наших хлопців, як заповнювати заяву та які документи необхідно надати для отримання грошової допомоги» - зазначила Уповноважений.

Нагадаємо, що 26 липня Уряд підтримав ініціативу Уповноваженого щодо підтримки родин заручників і політв‘язнів Кремля.