Уповноважений Людмила Денісова звернулася до Омбудсмена РФ Тетяни Москальковоі з проханням надати кваліфіковану медичну допомогу Володимиру Балуху

16/04/2018 11:25

За інформацією представників Кримської правозахисної групи, Володимир Балух потребує якнайшвидшого медичного обстеження, оскільки стан його здоров’я погіршується з кожним днем. 

«Під час судових засідань адвокати Володимира Балуха звертались із клопотанням про допуск лікарів до нього, втім суд відмовляє у задоволенні клопотання, посилаючись на задовільний стан здоров’я ув’язненого», - йдеться у звереннні. 

Окрім того у ЗМІ поширено інформацію архієпископа Симферопольського про те, що в камері до Володимира Балуха застосовують фізичний і психологічний тиск, нібито за недотримання умов тримання. 

«У зв’язку з цим, - наголошує Уповноважений у листі до російського Омбудсмена, - звертаюсь до Вас з проханням перевірити вищевикладену інформацію і у випадку її підтвердження, надати кваліфіковану медичну допомогу Володимиру Балуху, а також провести розслідування стосовно фактів фізичного та психологічного тиску по відношенню до нього. І прошу проінформувати мене про результати розгляду даного звернення».