Людмила Денісова звернулась до радника Президента РФ Михайла Федотова з проханням організувати її візит до Олега Сенцова.

01/06/2018 16:23

Про це йшлося під час телефонної розмови із Радником президента РФ, головою  Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при Президенті РФ  - Михайлом Федотовим. Говорили про  українських політв’язнів в Росії, серед яких: Олег Сенцов - кинорежисер, письменник, громадський активіст, Олексій Чирній - викладач історії, активіст Олександр Кольченко.

«Є інформація, що стан здоровья Олега Сенцова значно  погіршився, але на жаль ми поки що не мали змоги це перевірити», - говорить Людмила Леонтіївна. 
Уповноважений звернулась до Михайла Федотова з проханням максимально посприяти в організації її візитів до ув’язнених українців. Федотов запевнив, шо він написав потрібні запити для здійснення візита українського Омбудсмена до свого керівництва.

Михайло Федотов запевнив, що українській стороні передадуть запис відео-конференції депутата Людмили Нарусової  з Олегом Сенцовим. Надішлють також і результати  медичного обстеження Олега Сенцова.  

Михайло Федотов запевнив Уповноваженого, що триматиме на особистому контролі  ситуацію з українським ув’язненими.