Людмила Денісова звернулась до Омбудсмена РФ з проханням перевірити стан дотримання прав українських в’язнів у СІЗО м. Сімферополя

15/05/2018 10:57

«На мою адресу надходять звернення від правозахисних організацій та родин ув’язнених щодо неналежних умов тримання та ненадання медичної допомоги громадянам у СІЗО м. Сімферополя», - йдеться у зверненні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Тетяни Москалькової.

У зв’язку з цим, Людмила Денісова просить Уповноваженого з прав людини у Російській Федерації під час візиту до СІЗО м. Сімферополя перевірити умови тримання та надання необхідної медичної допомоги Володимиру Балуху, Узаіру Абдуллаєву, Енверу Мамутову, Ремзі Меметову, Зеврі Абсеітову, Рустему Абільтарову, Енверу Сейтосманову, Бекіру Дегерменджі, Асану Чапуху, Кязіму Аметову, Руслану Трубачу та Ісмаїлу Рамазанову.

Раніше у телефонній розмові Омбудсмен РФ у відповідь на звернення Людмили Денісової пообіцяла найближчими днями відвідати українського активіста Володимира Балуха у кримській в’язниці. Уповноважені домовлися також, що  Теятна Москалькова перевірить стан дотримання прав й інших українських засуджених.

Як уже повідомлялося, Людмила Денісова зверталась до Тетяни Москалькової з проханням надати кваліфіковану медичну допомогу Володимиру Балуху, а також провести розслідування стосовно фактів фізичного та психологічного тиску  на нього.