Людмила Денісова звернулася до Омбудсмана РФ щодо можливості синхронного допуску лікарів до Павла Гриба та Кирила Вишинського

15/02/2019 15:12

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського Омбудсмана Тетяни Москалькової щодо можливості синхронного допуску незалежних лікарів до Кирила Вишинського та українського політв’язня Павла Гриба.

«Нещодавно в Брюсселі у мене відбулася зустріч з Люком Девінем, Директором Європейської служби зовнішньої дії по роботі з державами Східного Партнерства і РФ. Під час спілкування з європейським дипломатом мені стало відомо, що Москалькова хоче, щоб ми забезпечили доступ незалежних лікарів до Вишинського. У листі підтвердила, що не заперечуватиму, але за умови одночасного допуску лікарів до Павла Гриба, який знаходиться у надкритичному стані», - заявила Людмила Денісова.

Український Омбудсман наголосила на тому, що у зв’язку із наявністю хронічних захворювань та відсутністю кваліфікованої допомоги, стан здоров’я Павла Гриба значно погіршився.

Зважаючи на те, що на останньому засіданні Павлу стало зле, медичне обстеження потрібно провести якомога швидше.